Restauracja Belcanto

Belcanto to restauracja inna niż wszystkie. Stylowe wnętrza z delikatnymi akcentami muzycznymi i starannie dobrane menu tworzą wyjątkowo harmonijną kompozycję.

Przestrzeń Belcanto – elegancka, jasna i nowoczesna – to idealne miejsce na spotkania i lunche biznesowe, uroczyste kolacje czy przyjęcia weselne. To doskonała propozycja dla osób szukających dobrej restauracji w Katowicach. Finezyjnie podane potrawy kuchni europejskiej oraz bogaty wybór win sprostają nawet najwybredniejszym gustom. W wybrane popołudnia i wieczory atmosferę umilą koncerty muzyki klasycznej i jazzowej.

Biznesowy charakter restauracji podkreśla usytuowanie w głównym punkcie Parku Euro-Centrum, jednego z największych katowickich kompleksów biurowych. Jej oferta znacznie jednak wykracza poza klientów Parku. Dzięki lokalizacji – 15 minut od ścisłego centrum miasta i w sąsiedztwie autostrady A4 oraz trasy Cieszyn- Katowice – z jej oferty korzystać mogą z łatwością także goście spoza Śląska.

Specjalną propozycję Belcanto kieruje do organizatorów przyjęć firmowych, rautów i bankietów. Dla osób przygotowujących konferencję czy szkolenie ma też ofertę łączonej rezerwacji restauracji i sal konferencyjnych Euro-Centrum.

Projekt Restauracji Belcanto jest autorstwa pracowni ART-DESIGN Grażyny Zarzyckiej.