Poznaj naszeMenu

Nasze Menu

Menu serwowane przez Belcanto to kompilacja kuchni śródziemnomorskiej i polskiej z akcentami regionalnymi. Szef kuchni poleca m.in. tatar ze świeżego łososia na sosie kawiorowym czy carpaccio wołowe z oliwą – w charakterze przystawki. Jako danie główne rekomenduje delikatnego halibuta pieczonego w papilotach lub stek roquefort z polędwicy wołowej z gruszką w czerwonym winie. Dla gości spoza Śląska i miłośników śląskich smaków Belcanto ma tradycyjny żurek, roladę czy wybór pierogów. Uzupełnieniem dobrej kuchni są starannie wyselekcjonowane wina. Obsługa z przyjemnością pomoże w doborze odpowiedniego do okazji i dania trunku.

Na przyjęcia okolicznościowe menu jest konsultowane indywidualnie. Posiadaczom kart abonamentowych i najemcom Parku Euro-Centrum przysługuje rabat w wysokości 10% na wszystkie dania podane w karcie menu.

W ofercie posiadamy specjalne zestawy obiadowe w każdą niedzielę za 28 zł! W każdą niedzielę klienci Restauracji Belcanto, mogą liczyć na pyszny dwudaniowy niedzielny obiad, na który składa się: 1) Tradycyjny rosół z makaronem 2) Danie mięsne (do wyboru):

  • Filet drobiowy panierowany w słoneczniku z ziemniakami puree i surówką z marchewki
  • Miruna smażona z masłem ziołowym, ziemniakami z koperkiem i kapustą zasmażaną z grzybami

Tylko 27 zł za osobę!

Zapraszamy w każdą niedzielę od 12:00 do 17:00!

Zapraszamy do zapoznania się z Kartą Menu Naszej Restauracji (do pobrania)